Prodej vily ve Vyšším Brodu.

Podrobnosti o nemovitosti

Podrobnosti

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji vilu ve Vyšším Brodu postavenou pravděpodobně na začátku 20. století v architektonickém stylu zvaném "Heimatstil", typickým pro česko-německé pohraničí.

Tato unikátní nemovitost je téměř celá v původním, ale zachovalém stavu. Jedná se o dřevostavbu na zděném základě, opláštěnou částečně dřevěným obložením a částečně eternitovými šablonami. Dispozice domu je v přízemí 2+1 se sociálním zařízením, v patře 2+1 + menší pokoj ve věži se samostatným WC. Celý dům je podsklepený, ve sklepě je umístěn elektrokotel a kotel na tuhá paliva ( v současné době nefunkční ). V posledních letech byla k bydlení využívána pouze část horního bytu vytápěná lokálně - kamny na tuhá paliva. Dům je napojen na vodovod. Kanalizace je řešena do septiku. Kanalizační řad nicméně vede přímo kolem domu a je možno se na něj napojit. Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci, pouze na straně k silnici jsou nová okna, kvůli zvukové izolaci. Na pozemku jsou dřevěné kůlny. Pozemek je svažitý. Vzhledem k unikátnosti této vily, ale zároveň skutečnosti, že nemá téměř žádnou tepelnou izolaci, nabízí se jako zajímavé řešení využívat jí jako letní sídlo. Krásné místo, nádherná příroda a úžasný génius loci této stavby na straně jedné. Původní stav a nutnost investic na straně druhé. To vše jsou atributy této výjimečné nabídky. Před prohlídkou nemovitosti doporučujeme osobní konzultaci u nás v kanceláři.

Štítek energetické náročnosti G - Mimořádně nehospodárná
Město Český Krumlov
Ulice Studánecká
Městská částVyšší Brod
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Umístění objektuOkraj obce
Užitná plocha v m2180
Počet pokojů5 a více pokojů
TypRodinný dům
Typ domuDomy
TopeníLokální tuhá paliva
VodaDálkový vodovod
OdpadyJímka
2 400 000 Kč/za nemovitost

Kontaktovat makléře

Michal Dokoupil

Realitní makléř

+420602430627

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost ALDO REALITY s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Odhad ceny
nemovitosti zdarma

Chcete prodat dům, byt či jinou nemovitost a zajímá vás, jakou cenu byste za ni mohli dostat?

Požádat o odhad