Řekli o nás

Přečtěte si co o nás napsali

Při prodeji zděděného bytu mi byla mým bývalým spolužákem doporučena realitní kancelář ALDO REALITY, se kterou měl velmi dobré zkušenosti při zprostředkování pronájmu nemovitosti. Musím potvrdit jeho doporučení, už od prvního kontaktu s panem Dokoupilem jsem nabyl přesvědčení, že jednám s profesionálem, který ví co dělá a své práci velmi dobře rozumí. Prakticky jsem se nemusel o nic starat, vše probíhalo tak jak má, od nafocení propagačních fotografií po výběr zájemců o koupi, sepsání smluv až po závěrečné předání bytu novému majiteli. Chtěl bych panu Dokoupilovi poděkovat za jeho ochotu a profesionalitu, taktéž jeho kolegyni paní Krutinové Barcalové za invenci při zhotovování fotodokumentace. Závěrem mohu realitní kancelář ALDO REALITY doporučit všem zájemcům o realitní služby.

Pavel Ž.
Písek

S panem Dokoupilem jsem se poprvé setkala při prohlídce domu, který prodával. Překvapil mě svojí informovaností o prodávané nemovitosti, svým nasazením i pozitivním přístupem. Měli jsme za sebou již několik prohlídek u různých realitních kanceláří a tak jsem mohla srovnávat. Když jsme se poté rozhodli prodat byt, pan Dokoupil byl jasná volba. Předem jsme si ujednali schůzku, na které jsme si vyjasnili otázky týkající se prodeje, aktuální ceny na trhu a také moje očekávání. O nic jsme se nemuseli starat. Nabízení bytu k prodeji, prohlídky s potenciálními kupci, sepsání kupní smlouvy, advokátní úschovy i zápisu do katastru nemovitostí a sepsání předávacího protokolu zajistil pan Dokoupil. Tato investice se skutečně vyplatila. Když jsme poté prodávali další dvě nemovitosti, zůstali jsme věrni panu Dokoupilovi. Mohu vřele doporučit, jeho přístup je vysoce profesionální, jednání jsou vedena v příjemné atmosféře a vždy s úsměvem.

Tamara T.
České Budějovice

S panem Michalem Dokoupilem jsem během dlouhých let realizovala několik prodejů v rámci mého nemovitostního portfolia. Jeho vždy profesionální přístup, absolutní spolehlivost a snaha dotáhnout věci do konce, mne utvrzují v tom, že se k němu budu vždy vracet.

Jana C.
Dobrá Voda u Českých Budějovic

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti s realitní kanceláří ALDO. Před rokem jsme s přítelem začali uvažovat nad tím, že bychom můj byt prodali. Můj byt z toho důvodu, protože přítel má být větší. Rozhodování bylo velice těžké, bytu jsem se nechtěla tak úplně vzdát. Přes jednu známou jsem se dostala do kontaktu s panem Dokoupilem. Vyslechl si můj "pochod" myšlenek, o všem jsme si zcela narovinu příjemně popovídali. Pak jsem měla čas na přemýšlení. Skoro po dvou měsících jsem se rozhodla, že byt prodám. Kontaktovala jsem pana Dokoupila a věci se daly do pohybu. Vzhledem k mému zaměstnání, kde mám směnný provoz, nebylo jednoduché vždy sladit naše jednání na určených úřadech. Pan Dokoupil vše zařídil, dovezl mi dané dokumenty až domů, a já v podstatě dělala jen podpisy. Tato ochota pana Dokoupila vše velice usnadnila, byt se velice rychle prodal a nyní už skoro rok spokojeně bydlím v novém. Přeji i Vám tak dobré zkušenosti a skvělé jednání jaké jsem poznala já.

Pavla R.
České Budějovice

Pracuji jako realitní makléřka 10 let a vždy mě velice potěší setkání s kolegou, který své práci 100% rozumí, přesto je ale i lidsky vstřícný se srdcem na pravém místě. A přesně taková je paní Barcalová. Děkuji jí za perfektní zajištění kompletních realitních služeb a za milá setkání. Více takových makléřů :-) mohu jen doporučit.

Kateřina H.
České Budějovice

Velmi milé vystupování realitní makléřky paní Barcalové. Ohledně prodeje a všech smluv při prodeji bytu jsem byl podrobně poučen. Vše srozumitelně vysvětleno a bez jakýchkoliv komplikací rychle prodáno. Aldo Reality mohu jen doporučit!

Radek T.
České Budějovice

Pro prodej mé nemovitosti jsem si vybral realitní kancelář Aldo a jsem moc rád, že jsem se tak rozhodl. Oceňuji hlavně profesionální přístup makléřky paní Barcalové, kdy jsem se jako klient nemusel o nic starat. Se službami realitní kanceláře jsem byl velmi spokojen a rozhodně bych ji doporučil i ostatním klientům.

Pavel C.
Nové Homole

Prodej naší nemovitosti nedaleko Českých Budějovic, jsem zadala realitní kanceláři ALDO REALITY a rozhodně můžeme tuto RK doporučit. Nejen, že nám zajistili veškeré dostupné informace o pozemku (vedení sítí, ochranná pásma vedení atp.), ale také poradili a zajistili vše kolem prohlídek a prodeje. Tímto bych chtěla poděkovat obzvláště panu Dokoupilovi za skvěle odvedenou práci při zajišťování nejvýhodnějších podmínek prodeje mého pozemku, tak i za vstřícný a profesionální přístup k této věci. Vše proběhlo k mé velké spokojenosti nejen s prací, ale také s entuziasmem, se kterým přistupuje a jedná s klienty. Jednání bylo vždy na profesionální úrovni a navíc také příjemné. Vše zajistil a sjednal dle mých požadavků a ráda jsem si nechala také poradit, protože má ve svém oboru s prodejem nemovitostí bohaté zkušenosti. Ráda pana Dokoupila doporučím svým známým, pokud budou řešit koupi, nebo prodej jakékoli nemovitosti, protože dle mého názoru neexistuje nemovitost, kterou by pan Dokoupil neprodal :)

Lucie S.
Křenovice u Dubného

S paní Barcalovou jsem byla velmi spokojena při koupi bytu. Vstřícné, rychlé jednání a velmi příjemná komunikace.Vše perfektně zorganizované. Díky moc za takový přístup.

Irena V.
České Budějovice

S realitní kanceláří ALDO REALITY jsme byli velmi spokojeni. Byli jsme v péči paní makléřky Marie Krutinové Barcalové, se kterou jsme už minulosti měli velmi dobrou zkušenost při koupi bytu. V současné době jsme řešili komplikovanou situaci. V krátké době jsme potřebovali dvě nemovitosti prodat a jednu koupit. Jednání ze strany paní makléřky bylo vždy vysoce profesionální a rychlé. Pokaždé jsme se setkali se vstřícností a ochotou hledat pro nás to nejlepší řešení. Paní Krutinovou Barcalovou jako makléřku vřele doporučujeme. Určitě nebudete zklamáni.

Jiří a Irena L.
Staré Hodějovice

Dobrý den, je v dnešní době vzácné, když se setkáte s lidmi, kteří nejenom ovládají svou profesi, ale především mají lidský přístup. Při jednání koupě nemovitosti paní Barcalová na mne od začátku udělala skutečně velký dojem. Jsem rád, že vše proběhlo v klidu a pohodě a věřím, že ji opět vyhledám pro další možnou spolupráci. S pozdravem Jiří Pokorný

Jiří Pokorný
Karlovy Vary

Ohodnoťte nás

Pokud využijete naše služby a budete spokojeni, doporučte nás prosím ve svém okolí. Máme-li cokoli v naší činnosti zlepšit, neváhejte nás kontaktovat.

Odhad ceny
nemovitosti zdarma

Chcete prodat dům, byt či jinou nemovitost a zajímá vás, jakou cenu byste za ni mohli dostat?

Požádat o odhad