O nás

Rodinná realitní kancelář

Jsme rodinná realitní kancelář a na realitním trhu působíme pod značkou ALDO REALITY již od roku 1995. Název ALDO je spojením slabik z příjmení původních zakladatelů, našich životních partnerů, BarcAL DOkoupilová.

V roce 2003 se zakladatelce značky, Štěpánce Dokoupilové, narodila první dcera. Aby bylo možné se klientům stále věnovat s maximální péčí a spoustou času, nastoupil na její místo v realitní kanceláři manžel Michal Dokoupil. V roce 2010 nastala další neplánovaná výměna. Po nešťastné smrti spoluzakladatele kanceláře, Pavla Barcala, na kterého stále vzpomínáme spolu s desítkami klientů, kterým pomohl, navázala na jeho odkaz jeho manželka Marie Barcalová. I přes tyto události značka ALDO REALITY stále nese naše jména a tradici rodinné firmy jsme tak neporušili, spíše naopak (BarcALová DOkoupil). Od začátku byla naše touha poskytovat především lidský osobní přístup ke každému klientovi se zajištěním komplexních služeb při prodeji, koupi či pronájmu všech typů a nemovitostí.

V současné době se můžeme pochlubit řadou spokojených klientů, kteří se k nám opakovaně vracejí nebo nás osobně doporučují dále svým rodinným příslušníkům, známým či přátelům. To je pro nás známka obrovské vzájemné důvěry a především toho, že svou práci děláme velmi dobře a skutečně s ohledem na dlouhodobé vztahy.

Michal Dokoupil

“Externě jsem spolupracoval s manželkou Štěpánkou, která značku ALDO REALITY spoluzakládala, od začátku. Když se nám v roce 2003 narodila naše první dcera, vstoupil jsem místo svojí ženy do světa realit naplno. Za ty dlouhé roky jsem díky stovkám obchodních případů získal další a další zkušenosti v oboru. Obchodoval jsem snad všechny druhy nemovitostí od pronájmů, přes prodeje bytů a domů, až po prodej výrobních areálů, nebo hotelů. Je neuvěřitelné, jak se tento obor v průběhu let změnil. Jedno, ale zůstává stejné: poctivě a svědomitě pracovat pro klienta je vždy na prvním místě. Využijte mých zkušeností ve svůj prospěch!”

Marie Krutinová Barcalová

“Reality se staly životem naší rodiny v roce 1995. Narodil se nám druhý syn a můj manžel Pavel s mojí sestrou Štěpánkou se rozhodli otevřít svou realitní kancelář a vstoupit tak do světa obchodu s nemovitostmi. Když se ohlédnu zpět, tak nechápu, jak bez vší dostupné techniky mohli tuto práci dělat. Ale svým osobním přístupem a pílí dali naší rodině velmi dobrý základ pro obchodování v tomto oboru. Externě jsem spolupracovala s manželem po celou tu dobu a v roce 2010, kdy zemřel, jsem nastoupila na plný úvazek do kanceláře já. Za tu dobu jsme se naučila jak zobchodovat neobchodovatelné a jak se s každým klientem na konci transakce rozloučit jako s dobrým přítelem, protože byl s mou prací spokojen. Na mém kontě je nespočet spokojených klientů, prodaných bytů, rekreačních objektů a pronajatých prostor všeho druhu a věřím, že toto konto ještě hodně poroste. Vaše nemovitost – moje starost!”

Potřebujete rychlou konzultaci?
Radu, jak nejlépe prodat byt či dům? Kontaktujte nás.

Odhad ceny
nemovitosti zdarma

Chcete prodat dům, byt či jinou nemovitost a zajímá vás, jakou cenu byste za ni mohli dostat?

Požádat o odhad